Мини-гостиница Мальва, Драгобрат

Мальва – трёхэтажная мини-гостиница на 8 номеров, построенная в 2011-м году.

Фото мини-гостиницы Мальва

Мини-гостиница Мальва, Драгобрат
Мини-гостиница Мальва, Драгобрат

Контакты мини-гостиницы Мальва: моб. +38 097 460 15 17, моб. +38 093 642 69 15

Гостиница Мальва на Драгобрате построена в 2011 году. Состоит из одного 3-этажного корпуса. Всего насчитывает 8 номеров, в котрых могут разместиться 18 гостей, из них 6 – двухместных и 2 – трёхместных. Особенно привлекает место расположения: буквально 50 метров до нижней станции кресельного подъёмника Карпатская Чайка.

Сайт: dragobrat-malva.com.ua

Отзывы о мини-гостинице Мальва

Оставьте свой отзыв о гостинице Мальва ниже, в комментарии к даннйо странице

1 thought on “Мини-гостиница Мальва, Драгобрат

 1. Відвідали садибу на початку сезону 2016-2017.
  Мінуси:
  Відсутність Wi-Fi.
  Робота телевізора залежить від бажання хазяїна вийти на двір і обтрусити лід на антені (зазвичай він не поспішає це робити).
  Харчування – це величезна проблема. Порції недостатні або ж в них переважає гарнір і маленька ложечка салату, використання риби чи м′яса до гарніру не практикують, супи та борщі подають також без м′яса. Натомість практикують використання напівфабрикатів (вареники). Поїти вас будуть виключно трав′яним чаєм . (ні узвару, ні кави, ні соку, ні компоту чи киселю тут не практикують). В їжі постійно попадає волосся кухарки чи (власниці). Працюють по принципу – не заморочуватися з різноманіттям та й щодо смаку тут спірне питання. Як в ненайкращих міських столовках.
  Чистота – ще одна проблема. Чисто лише в вашому номері та санвузлі. В будинку йде ремонт на 3 поверсі. В столовій чистий лише ваш стіл, все навколо покрите шаром пилу. На кухні де готують брудно і неохайно. На веранді купа сміття в перемішку з будматеріалом та відром окурків, смердить сигаратами та димом (якщо ви не палите або їдете з дітьми то зверніть на це увагу)
  Власники не гостинні і не привітні.
  Тепло. При поселені в кімнаті було досить прохолодно, однак потім кімната прогрілася (видно хазяїн не заздалегідь ввімкнув опалення). В столовій, прихожій, на коридорі – досить прохолодно. Якщо ви розраховуєте підсушити своє взуття в прихожій то нажаль і вас нічого не вийде. Таж проблема з одягом, в кімнатах батарея розміром 50х50 (в нас був 3-місний номер), навіть якщо проігнорувати напис не накривати, багато ви там не висушите, а вас троє в кімнаті.
  Плюси:
  Садиба знаходиться в декількох метрах від лижної траси, крісельного підйомника «Карпатська чайка».
  Ціна на проживання не вища ніж в інших садибах. Правда в інших ви отримуєте кращі умови і гостинність.
  Не рекомендую дану садибу для відпочинку. Дуже розчаровані.

Оставить комментарий