Хата Магната

Отель Хата Магната, Драгобрат
Отель Хата Магната, Драгобрат

Отзывы о проживании в гостинице “Хата Магната”

Пожалуйста, оставьте свой отзыв о проживании на Драгобрате в гостинице “Хата Магната” ниже, в комментарии к этой странице!

76 thoughts on “Хата Магната

 1. Привет всем.Начну с правильных слов- не все Адреналинщики, такие плохие и нехорошие люди, какими я их описал в предыдущем комментарии- за что,если я других обидел ,приношу свои извенения(ребята ,но тех ,которых я видел ,переходят все человеческие рамки).Сразу хочу прийти к правильным выводам, те кто появляется ночью(пишут они заметьте в темноте время суток)-скорее всего вампиры(энергетические).Как они смогли затесаться среди образованых людей, в ум не приходит- может ,надо как то к людям присматриваться, а если принимаешь их в какие то организации- контролировать. Да,да господин призедент Адреналина – я обращаюсь именно к Вам. Почему ,именно Вы не объяснили членам своей организации, простые принципы поведения в общественных местах?Почему Они так по хамски отзываются о людях(не берем в пример обслуживающий персонал- не знаю ребята чем Вы там им насолили – наверное просто Они хотели, чтоб их на руках носили, да на ночь песни пели, причем Все хором),берем в пример мою семью, в Ихних коментариях, видно , что они не замечали Нас своих соседей по номерам,Они думали что одни живут в целой гостинице ! Огого! Я поспешил с выводами о ихней траве!!! И как Они выражаться – 18000 тысяч гривень!!! Огого!!! Управляющим Хата Магната- прошу ,прочтите мой комментарий -Их выходки, и поведение, не говоря уже о последствия их пребывания в гостинице и последующих коментариях- будучи на Вашем месте ,не соглашался бы их заселять , не за какие деньги. 18000 гривень- с ума соити( читайте правильно- пишется раздельно)- Огого , какая сумма, они наверное думают что за эти 18000 надо было бы , разобрать всю гостиницу на дрова!?! Да еще домой по плазме привезти!!! Просто Комяга любит справедливость- ненавижу ЛОЖЬ!!! Ложь ,которая идет от самого верха а Нашей стране! Наказывать надо за ложь! Паре человек с одной группы с одного заезда , что то не понравилось и так черноротить- ух ,страшные люди. На секундочку представте Вы Себя с таким поведением зарубежном – Ваше хамоватое и всеобязывающее поведение( не говорим о Вашем состоянии невменяемости)- и чтобы было??? Опомнитесь………. Думаю писать дальше не стоит, Все и так понимают- по чем в Одессе помидоры.Хата Магната- держитесь- не унывайте !!! С Уваженьем к Вам , Ваш клиент Комяга.

 2. Вельмишановна пані Світлана, мені дуже прикро, що не відбулася зустріч відносно готелю, з нашим представником в Києві. Він чекав 4 години Вашого дзвінка. Я радий, що Ви берете участь у даному форумі. Шкода, що історія дуже швидко забувається. Я пригадую, як у Вашому, насправді гарному готелі,ще закінчувався ремонт, і до мене зателефонував Ваш чоловік, щоб домовитися про постійну співпрацю. За всі роки існування готелю, ми жодного разу не підвели Вас. Більше того, з розумінням ставилися до всіх форс-мажорів, що виникали з боку готелю. Це і невідповідності в бронюванні, і підвищення ціни від 225 до 400 грн. з людини, відсутність теплої води і якість харчування(доречі дуже смачно булло снідати двома великими налисниками з м’ясом і запивати смачним трав’яним карпатським чайом з медом,а обслуга в білих рукавичках викликала естетичну сатисфакцію і повагу. НАЖАЛЬ ЦЕ ВСЕ Я БАЧИВ ОСТАННІЙ РАЗ В ДАЛЕКОМУ 2010 РОЦІ). Доречі, останній договір ми теж виконаємо, що правда з корективами. Але я не про це. Комфортний сервіс- це показник рівня, якому відповідає готельний комплекс, а висока якість веде до підвищення поптиу. Зрозумійте одне, на даному форумі обговорюється рівень якості готелю, а вправні письменники відволікають посиланням на особистості. “Адреналін” в даному питанні виступає посередником, а незадоволення висловлює не “Адреналін,” а ЛЮДИ, які за нашим посередництвом придбали Ваші послуги. Я дуже радію з того, що в нашій державі є демократія. Бажаю Вам переконати всіх наступних клієнтів в протилежному до всього вищесказаного, відмінним рівнем сервісу, який буде відповідати гаслу: Найкраща хата Драгобрата! Всім що активно підтримують “Адреналін” щира подяка! Ми теж не св’яті, але критику і виправляємось. Усім спамерам і недобробажателям нашої організаціії теж дякуєм, антиреклама-все одно реклама. Я усім бажаю гарного настрою, сонячних днів, легенького морозу і пухкого білого снігу! До нових зустрічей на дивовижному Драгобраті!

 3. Я вважаю, що цю примітивну дискусію вже необхідно закінчувати… Зрозуміло хто-є-хто. Я переконав президента АДРЕНАЛІНУ, що туди їздити більше не варто. Краще обійтися скромнішим і дешевшим готелем, але з хорошим сервісом. Кому там так “добре” відпочивається нехай відпочивається, ще “краще”.
  До організації АДРЕНАЛІН входять хороші і поважні люди. Ті хто відпочивали 11-12 лютого це здебільшого були стоматологи та власники клінік, працівники кафедр та майбутні науковці, голови видавнцтв та бізнесмени. Всі виховані та інтелігентні люди. Тому і так відреагували на поставлений сервіс. Всім дякую

 4. Мене дивує лише одне, чому ‘те бидло’-що не задоволені коректно пишуть про своє незадоволення, а ‘ті- що в захваті’ пишуть про ‘чудовий готель’ – хамлять?! Тобто, тяжко зрозуміти, хто є хто. Але ж не в цьому справа.. Для чого так глибоко переходити на особистості?! Адмін- правий!
  Готель красивий, це то, що намагались зробити власники, а персонал який там працює, не Адекватно поводив себе, що в самому готелі, що і тут в коментах. Ваша злість і агресія, лише в черговий раз доказує, що ті, що не задоволені ‘персоналом’ НаГолошую ПесоналоМ, а не самим готелем,виховані люди які приїхали отримати задоволення від Драгобрату.

 5. Стосовно дружини Кацюби, то то не я! І взагалі, не розомію шо ви від неї хочете… Вона тут ні при чому. Вважаю його коменти справедливими і потрібними суспільству. я підтримую і буду коментувати.
  А от на рахунок отих всіх образ на Адреналін… То я не ображаюся і раджу всім близьким до цієї орг не ображатися – бо і так зрозуміло хто їх пише.
  А все таки про Хату::: якшо ушльопкам (як ви себе самі називаєте) там добре відпочивати, тоді на здоров’я!!! і друзям своїм радьте (таким самим як ви).
  (Хіба якшо власники звільнять весь персонал і наберуть достойний, відповідний до назви готелю!!!)
  А нашої ноги там більше ніколи не буде!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 6. я вот не понимаю, товарищи работники Хатки, перестаньте оправдываться)))
  поверте, “быдло” из Адреналина, к сожалению для вас, не являются быдлом в принципе…
  а оправдательные тексты – не белее, чем огрызание провинившихся работунов.
  я вот отдыхая, не встречал в отеле такого количества семейных пар)))) которые тут отписываются))) или их прятали в шкафчиках для снаряжения, кстати за сохранность экипы в шкафу-охрана ответственности не несет…(со слов охраны).
  Надеюсь, что персонал сменят.

 7. Хата Магната-лучший отдых на Драгобрате. Кто ,хоть на секундочку заходил и смотрел номера и сравнивал с другими гостиницами-сразу влюблялся ,как в случае с нашей семьей.Мы ,вообще не поверили ,что такие условия и комфорт есть здесь. Отличная кухня(читатель представь в Хате, даже готовят суши-скажу без преувеличений ,некоторые рестораны отдыхают!!!)мясо на гриле-пальцы оближешь,короче твердая пятерка!Везде чистенько и уютно-как дома,приветливый и отзывчивый персонал,а то что там горячая вода по времени и это понимаем ,в некоторых гостиницах холодную включают по времени. Моя жена услышала разговор обдолбанной компании(( этих обиженых адренапоцов,точнее адренопоцок))-как они по 1,5часа в душевой отпариваются,то где же ТАМ(Драгобрате)зимой,такому количеству воды взяться???Но Им нечем подумать об этом,повторюсь- постоянно обдолбанные ушлепки-простите читатели,но как говорится из песни слов не выбросишь,а про такие отбросы общества -вообще никто не поет- уебки!!! Я бы посоветовал хозяевам Хаты-не пускать весь этот сброд дебилов-думаю от них ни каких доходов(сам видел, как они едят консервы в номерах,потом чистить номера;как пьют свой самогон в ресторане, потом бегай за ними сопли подтирай),чесно не понимаю??? Хозяева подумайте нужны ли Вам , такие недобросовестные и черноротые клиенты??? Представляю сколько от этих тараканов говна приходиться убирать.Хата Магната- уютный семейный отдых! Уважаемый читатель, задумайся,кто пишет такие отзывы – группа, нет не группа-шайка залетных быков,которая курнула галимой травки, траванулась своим самогоном и просроченными консервами-потом начала под пьяным кайфов быковать. Но не тут то было – быстро им роги побламывали и поставили в стойло.(где и подобает находиться животным-честное слово, Вы бы их видели)На каналеAnimal Planet есть передача, где спасают животных-этих уже не спасти, но эти животные еще умеют писать, и пишут такие комментарии.(может животные держат в плену людей и заставляют их такое писать, если, я угадал-подайте какой то знак!) А ,теперь ,мое официальное заявление -гоните этих свиней от своей Хаты-пусть живут в палатках, но им и это будет дорого!!! А чють незабыл-И Всем ,кто будет поносить и поливать мои комментарии грязью- МНЕ ВСЕ ПО БАРАБАНУ!!!

 8. Тоже имел “удовольствие” отдыхать на этих выходных в Хате Магната.

  Эмоциональных высказываний и впечатлений уже написано достаточно по этому попробую написать немного с другой стороны.

  Все отдыхающие отеля в полной мере выполнили свои финансовые обязательства перед отелем, то бишь в полном размере уплатили указанную отелем сумму за проживание. Перечень услуг, которые ДОЛЖЕН оказать отель, их описание и список можно посмотреть по этой ссылке http://www.crimee.com/hata-magnata.html , или любой другой в интернете, официального сайта я не нашел.

  В свою очередь отель не выполнил взятых на себя обязательств и не предоставил оплаченных ему услуг, будь то подобающий уровень сервиса и комфорта или указанную круглосуточную горячую воду.

  Исходя из этого отель работает не добросовестно в другой стране такой отель оштрафовали, либо лишили права принимать туристов.

  В любом случае посещать такое заведение второй раз как минимум не уважение к самому себе.

 9. Приветствую всех кто оставил и продолжает оставлять комментарии по Хате Магната! Мне очень интересно что пишут о Хате Магната. Очень не приятно читать когда переходят на личности, но что ж бывает, раздвоение мнений это уже хорошо и по комментариям понятно что идеального ничего нет, но иногда невольно напрашивается вопрос о том, если юридическую компанию что то не устраивает, почему тогда она не найдет себе другую гостиницу в которой Адреналин будут принимать лучше чем в Хате Магната? Думаю организаторам юридической компании стоит прислушаться к мнению своих побратимов и перестать приезжать в Хату Магната, поскольку к ним по их комментариям относятся очень грубо и унизительно. Вот тогда можно будет сделать реальные выводы где лучше, ребята я за я с вами.

 10. А у мене особисто, прочитавши такі відгуки, навпаки з’явилося б бажання приїхати та на власні очі побачити цю Хату Магната з її вже “легендарними” робітниками. Але, за збігом обставин, я саме відпочивала там під час час нашестя, пардон, візиту “Адреналіну” і на свої очі бачила поведінку деяких його представників, що, м’яко кажучи, залишала бажати кращого. Але, вибачте, опускатися до рівня “слвесного поносу” i поливати брудом один одного не хочеться.
  Драгобрат з його неймовірними пейзажами сподобався мені одразу ( при чому, чим упевненіше я стояла на лижах, тим більше він мені подобався ), так само , як і “Хата Магната”.Ризикую бути названою “підставою” і обкладеною всіма барвами української літературної мови, але за майже три тижні, що я там провела, жодного разу не бачила хамства з боку персонала ані до мене, ані до когось з інших відпочиваючих. Навпаки, саме дружня атмосфера і затишок – це те, чим мені сподобалася “Хата”, а перебої з водою – не така вже й велика проблема.
  Друзі, ще раз всім дякую. Ви молодці! До зустрічі=)

 11. Мне не нравится, когда переходят на личности, вместо того чтобы оставить объективный отзыв гостинице.
  На правах админа скоро покикаю всё, что не имеет отношения к гостинице.

  Например: “гостиница – супер” писать можно, а “вася – дурак” – не вижу смысла…

  Почему сейчас не чищу? Чтобы сами видели, что есть бессмысленные посты и не думали, что я занимаю чью-тосторону.

 12. Роман пишет:
  Ваш комментарий ожидает одобрения.
  15 Февраль 2012 в 21:23
  Коментую Petro:
  – “Був також на вихідні в готелі “Хата Магната”…Раджу всім приїжджати тільки сюди!!!”
  – Судячи по даній цитаті, акцентувавши на слові “сюди” – це, до вас?.., тобто ви там працюєте з суботи по вівторок… ОК…
  -”…відпочивала тупа організація як вони себе називають “Адреналін”
  – щодо гостроти кута організації – пропоную попробувати “тупо” вставити десяток наших “Адреналінщиків”, або хоча б мене особисто один на один по трасі з Близниці до Оази…(чекаю заявок)
  – ” …хотіли з друзями відпочити на дискотеці але це стадо накурених та п’яних овець вели себе так ніби вони спустилися з полонини.”
  – я б перефразував: хотіли з накуреними та п’яними друзями відпочити на дискотеці (до речі до мене хтось підходив, і просив включити “Владімірскій централ” P/S не ображаю смаки людей, просто не наш формат.). Можливий варіант? Можливий! Тому, що на вході стоїть адміністратор, і косить по 30 грн. за вхід на нашу ЗАКРИТУ ВЕЧІРКУ!!! А щодо вподобань людей випити, чи ще щось, я не участковий! А накурених людей, що приїхали з нами НЕБУЛО!!!
  – “Одним словом не громадська організація а БИДЛО!!!”
  – Пояснюю: по-перше, Бидло (від польського Byd?o) — це свійська рогата худоба. Громадська організація, в свою чергу, це юридична особа, тому організація не може мати вищевказаний статус. А по друге, в контексті даного форума мушу вас звинуватити у плагіаті.
  – “…не читайте дурню яку пише Адреналін…”
  – Пише тут не “Адреналін”, підкреслюю статус юридичної особи, а пишуть тут люди, які “відпочивали” на Драгобраті в найкращій його хаті. Більше того, відпочивали в різний час і з різних міст, ба навіть країн. З Адреналіном було всього 50 чоловік, а ви уважно почитайте відгуки по нижчевказаним посиланням. Я більш, ніж впевнений, що вам не вистачить людей, щоб відписати на кожному форумі. Краще прислухайтесь до критики, вибачтеся привселюдно, зробіть висновки, і ВИПРАВТЕСЯ. Я думаю, тоді у вас все буде добре! Успіхів!

 13. Роман пишет:
  Ваш комментарий ожидает одобрения.
  15 Февраль 2012 в 21:23
  Коментую Petro:
  – “Був також на вихідні в готелі “Хата Магната”…Раджу всім приїжджати тільки сюди!!!”
  – Судячи по даній цитаті, акцентувавши на слові “сюди” – це, до вас?.., тобто ви там працюєте з суботи по вівторок… ОК…
  -”…відпочивала тупа організація як вони себе називають “Адреналін”
  – щодо гостроти кута організації – пропоную попробувати “тупо” вставити десяток наших “Адреналінщиків”, або хоча б мене особисто один на один по трасі з Близниці до Оази…(чекаю заявок)
  – ” …хотіли з друзями відпочити на дискотеці але це стадо накурених та п’яних овець вели себе так ніби вони спустилися з полонини.”
  – я б перефразував: хотіли з накуреними та п’яними друзями відпочити на дискотеці (до речі до мене хтось підходив, і просив включити “Владімірскій централ” P/S не ображаю смаки людей, просто не наш формат.). Можливий варіант? Можливий! Тому, що на вході стоїть адміністратор, і косить по 30 грн. за вхід на нашу ЗАКРИТУ ВЕЧІРКУ!!! А щодо вподобань людей випити, чи ще щось, я не участковий! А накурених людей, що приїхали з нами НЕБУЛО!!!
  – “Одним словом не громадська організація а БИДЛО!!!”
  – Пояснюю: по-перше, Бидло (від польського Byd?o) — це свійська рогата худоба. Громадська організація, в свою чергу, це юридична особа, тому організація не може мати вищевказаний статус. А по друге, в контексті даного форума мушу вас звинуватити у плагіаті.
  – “…не читайте дурню яку пише Адреналін…”
  – Пише тут не “Адреналін”, підкреслюю статус юридичної особи, а пишуть тут люди, які “відпочивали” на Драгобраті в найкращій його хаті. Більше того, відпочивали в різний час і з різних міст, ба навіть країн. З Адреналіном було всього 50 чоловік, а ви уважно почитайте відгуки по нижчевказаним посиланням. Я більш, ніж впевнений, що вам не вистачить людей, щоб відписати на кожному форумі. Краще прислухайтесь до критики, вибачтеся привселюдно, зробіть висновки, і ВИПРАВТЕСЯ. Я думаю, тоді у вас все буде добре! Успіхів!

  1. http://www.facebook.com/photo.php?fbid=233980770025903&set=a.233966323360681.55043.100002419463760&type=1&theater
  2. http://dragobrat.polnaya.info/%D0%B6%D0%B8%D0%BB%D1%8C%D0%B5-%D0%BD%D0%B0-%D0%B4%D1%80%D0%B0%D0%B3%D0%BE%D0%B1%D1%80%D0%B0%D1%82%D0%B5/%D1%85%D0%B0%D1%82%D0%B0-%D0%BC%D0%B0%D0%B3%D0%BD%D0%B0%D1%82%D0%B0/comment-page-1/#comment-755
  3. http://countries.turistua.com/ru/ukraina—karpaty/dragobrat-opinions.htm
  4. http://ski.hohland.com/responses.html
  5. http://www.google.com. Пошук: відгуки Хата Магната

 14. Соня, прочитавши всі коменти прийшла до висновку, що ти(вибач, таку хамуватість поважати не можливо), ти і є офіціатка чи повариха. Коли будувався готель, позвонив нам колєга, поважний чоловік у м. Львові, і розповів, що його друзі будують готель, з розмахом і відповідним сервісом. На, що ми дуже втішились, бо того Драгобрату не вистарчало. Представники вище зазначеної організації Адреналін зустрілись з власниками, та узгодили домовленість про співпрацю(змушені були підняти ціну, але обіцяний сервіс вимагав відповідних оплат). То були інтелегентні, поважні і глибокої внутрішньої культури люди. Виходячи з вище наведеного, підвожу, що соня, на таку не то, що не тяне, то з розряду пошлості і вульгарності. Шкода, я теж представниця жіночої статі, і не хотіла, щоб прирівнювали під одну лінійку до тАких, як соня.І, ще ( для агресивної соні) Тарас Кацюба, порядний чоловік, який ні при яких обставинах не буде себе поводити по ‘ бидловськи’, не дано йому , в порядній сім’ї вихований( можливо соні не дано зрозуміти, що це таке, шкода), тяжко працює цілий тиждень, щоб відпочити, а не вкурвлений писати негатив від відпочину у хати мАгнати. Соня, бажаю зрозуміти конструктивно всі зауваження і як розумна жінка(надія, про це жевріє глибоко в душі) прийняти, та взятина озброєння. P.S. І маю надію власники почують ‘ крики душ’ і приймуть міри.

 15. прочитал отзывы и стало противно. Ребята, здесь пишут отзывы об отелях! А не переходят на личности! Потенциальные туристы хотят читая инфу здесь сделать правильный выбор об месте отдыха, выбрать отель по своему вкусу. Им не интересно читать как Вы оскорбляете друг друга!
  недовольны Адреналином – зайдите на их сайт и оставьте отзыв! никто же не запрещает. Я лично к Адреналину не имею ни малейшего отношения, и мне не интересно здесь читать про эту организацию. Здесь я хочу прочитать отзывы об отелях Драга.
  прочитал последний отзыв под ником “Соня” – про что-то там в штанах. Вспомнилась работница Хаты Магната по имени Наталия, девушка с длинными светлыми волосами, работает то ли горничной, то ли официанткой. Так вот такого бесстыдного предлагания себя туристам мужского пола я не видел нигде. Это при том что сначала создалось впечатление что она жена администратора Хаты Магната, но видимо ошибся.
  Никогда б не опустился до написания таких подробностей, но после прочитанных постов хочется вставить и свои пять копеек.

 16. Да, читаешь и удивлению нет предела! Ах какие мы классные и правильные, как нас много и нас не победить! Вот людишки, только и умеем кричать дерьмо дерьмо, а свою сущность так и не увидели, а может и не смогут увидеть потому что сами дерьмо? Юрий, очень хочу посмотреть что у вас выросло, что вы так усердно пытаетесь надавать, поскольку скудные ваши комментарии то можно предположить что и скудно у вас в штанах. Да нужно пообщаться с собственниками что б вообще запретили таким как Юрий бывать в нормальных местах!

 17. Всім привіт. Ця справа дістала вже такого резонансу, що Всім цим “істотам” з персоналу Хати Магната вже не врятуватись. Ви були такі добрі і вічливі, і такий “високий” рівень сервісу Нам надали, що десятки людей почали писати про Вас такі чудові відгуки в соц.мережахі і на інфовських сайтах. Ми всі просто в ШОЦІ від того як можна так себе вести??? Це ж потрібно бути зовсім бездумним, і мати надзвичайно хибні уявлення про ведення готельно-ресторанного бізнесу.
  Який сервіс надається в Хаті Драгобрата?
  1. Ми попросили лід, і нам офіціантка з дивним ім’ям Устія (або Уснія) відповідає: “Прінесі сєбє сам”, можна ж відповісти “вибачте, будь-ласка, якщо Вам не важко попросіть у бармена вім Вам дасть лід”. Це ж просто пряме, чистої води, неприховане хамство, і за це хамство ми ще й платимо свої гроші, причому зовсім не малі. Ніхто напевно, не хоче що б до нього так ставились, бо це, принаймні принижую людську гідність.
  2. Всі речі які після дискотеки були залишені в приміщенні ресторану, повернуті не були. Ми аж засміялись з того як мій друг спитав: “Чи не знаходили Ви вчора фляги”
  – такой металіческой? – відповіла офіціантка,
  – так – відповів Він,
  – нет, не відєла 🙂
  і якщо розібратися таких випадків тільки в моїй пам’яті з десяток.
  АДРЕНАЛІН підмиває тим самим свій авторитет, бо ж не хочеться їхати ще раз у поїздку з АДРЕНАЛІНОМ, якщо ти приїдеш в готель на кожну противну рожу в якому тобі дивитись гидко!!!
  Я відпочивав в різних місцях і в різних готелях ну такого ідіотизму, як в “Хаті Магната” не бачив ще НІДЕ. Якщо хтось з власників готелю читає зараз цей лист……, моє прохання: відреагуйте будь-ласка!!! Кожен бізнесмен напевне розуміє, що Він отримує свій прибуток з клієнтів (якими є Ми, і тим більше організація АДРЕНАЛІН), і якщо Ви не приймете кардинальні міри то ці всі Бовдури, які там працюють Вам зіпсують весь бізнес і авторитет (що в принципі Вони вже і зробили). Ви, будували готель, судячи з його вигляду, з якоюсь поставленою ідеєю про сервіс, який би там надавався. І напевне собі уявляли, що Ваші клієнти себе будуть почувати затишно і комфортно у Вашому готелі, будуть позитивно відпочивати і рекомендувати знайомим та друзям відвідати “найкращу хату Драгобрата”.
  Ми просимо – щоб ця купка бовдурів і кретинів були ЗВІЛЬНЕНІ.
  Дякую

 18. Особиста думка :
  • – Переглянути відношення персоналу до відпочиваючих(хамство).
  (інколи не ясно хто до кого приїхав і розподіл обов’язків теж залишається загадкою..)
  1ша не приємна розмова (ключі від шаф для зберігання екіпіровки..)
  Люди які їздили вже десятки разів на гірськолижний відпочинок мають більшу половину екіпіровки в чохлах…Не вірно заставляти їх розпаковувати чохли в холі,підтримуючи цей процес сарказмом і коментарями..(з боку персоналу!)
  Аргументи ясні але не достатні і в готельному бізнесі вкладений процент витрат на відновлення елементів готелю,які в свою чергу,через багаторазові контакти з екіпіровкою можуть бути пошкоджені. На рахунок сухості і чистоти самої підлоги доцільність тапочок(внутрішнього взуття необхідна).
  Пропозиція-чохли які використовуються як дорожні сумки мають право бути підняті в номер по приїзді після чого спортивні снаряди також в чохлах спускають в камеру – сушку.(і навнаки) Між днями перебування в готелі використовуються шафи на вулиці..та сушка для взуття.

  – Сніданок ,вечеря:
  Адекватність кількості і якості прийомів їжі:
  – суп з водою на воді з чимось..(капустняк)..і інші…
  – друге…та сама історія..
  – свіжий хліб(не бачили давно)питання на кого працює власна пекарня??
  – кількість масла і сиру (якщо вони вже є…)така ж ситуація навіть з лимоном…за прохання додати скибочку можна потрапити в перепалу з барменом або офіціантками…
  – крилатість шеф повара (не адекватність і нарваність)він суперово готує м’ясо і різні смачні страви але тільки під замовлення !! в готелі у нього мають бути відповідні правила поведінки!
  …нехай приготуванням їжі займається звичайна кухарка яка може смачно і якісно по домашньому наготувати…!!
  – Поведінка офіціанток..Зрозуміло що вони вчаться і проходять практику..Але, існує назва ресторану та відповідність персоналу (текучість колективу) Він має бути сталим!
  – Заборона на вживання власної їжі принесеної на сніданок або вечерю..Ми знаходимося на Закарпатті, в урочищі драго брат, все-таки не в ріксусі…Це прийом їжі а не банкет в ресторані. Теж стосується і алкогольних напоїв,навіть найдорожчих які відпочиваючі беруть з собою і вживають перед вечіркою в приміщенні ресторану. На барі не потрібно ставити “виторгових” рекордів! Він має працювати на відпочиваючих!! Як вирішення проблем із вживанням «свого» алкоголю – встановити часові рамки,для прикладу: можна, але не пізніше 22.30 вечора.
  -Гаряча вода цілодобово,опалення готелю в залежності від сезону. Окреме питання нормальні ванні стоки..
  – Окрім чистої постільної білизни …чистота самих ліжок!!
  – Адекватність охорони…Робота охорони має бути не афішована,не на передньому плані! Ми маємо ситуацію навпаки, рискають в пошуках приводів для вислуги..і таки знаходять.
  Особисто знайомий з власниками готелю,дуже приємні і відповідальні люди. Сподіваюсь,що час і нерви усіх хто звернувся з петиціями до власників готелю не залишаться не поміченими.

 19. по-перше, компанія чи орг-ція, яка привозить в готель 18 000 грн за вихідні, має право гуляти і кататися так, як вони собі запланували, якщо це не заважає відпочинку інших.
  по-друге, Вони мають право вимагати гідного рівня ставлення від персоналу, і не потребують зауважень а-ля “зі своїми бутербродами тут хіба жлоби ходять” від працівників.
  по-третє, дружина Тараса Кацюби звати не Оксана – вивчайте ФБ краще.
  По-четверте, врятувати готель від новоствореного іміджу можуть тепер хіба самі власники шляхом прийняття радикальних мір (як-от зміна персоналу, вибачення в довільній формі перед гостями)
  усе пізнається у порівнянні, і кожна така помилка з боку персоналу готелю “переселює” групи туристів в готелі-конкуренти.
  Шкода. поважаймо себе – платімо гроші за гідний сервіс.

 20. А насправді мова йде не тільки про Адреналін. Свої погані незадоволені відгуки залишають багато людей, які відпочивали абсолютно самостійно і до Адреналіну не мають жодного стосунку. Я вважаю, що АДРЕНАЛІН – це суперова організація, яка робить людям свято, гуртує і бавить!!! А якшо вам НАКУРЕНОМУ БИДЛУ здавалося, шо ми бики… то є до вас пропозиція………….. Ідіть і гляньте на себе в дзеркало- тоді ви зрозумієте хто насправді БИДЛО!!!

 21. “Нас Багато – І нас не подолати”… Жителю Донецька, який обслуговував нас на барній стиійці, такий в полосатій футболочці і сильно саркастично посміхався, це гасло напевно страшить аж до глибини душі. Пиши заяву на звільнення…

 22. Коментую Petro:
  – “Був також на вихідні в готелі “Хата Магната”…Раджу всім приїжджати тільки сюди!!!”
  – Судячи по даній цитаті, акцентувавши на слові “сюди” – це, до вас?.., тобто ви там працюєте з суботи по вівторок… ОК…
  -“…відпочивала тупа організація як вони себе називають “Адреналін”
  – щодо гостроти кута організації – пропоную попробувати “тупо” вставити десяток наших “Адреналінщиків”, або хоча б мене особисто один на один по трасі з Близниці до Оази…(чекаю заявок)
  – ” …хотіли з друзями відпочити на дискотеці але це стадо накурених та п’яних овець вели себе так ніби вони спустилися з полонини.”
  – я б перефразував: хотіли з накуреними та п’яними друзями відпочити на дискотеці (до речі до мене хтось підходив, і просив включити “Владімірскій централ” P/S не ображаю смаки людей, просто не наш формат.). Можливий варіант? Можливий! Тому, що на вході стоїть адміністратор, і косить по 30 грн. за вхід на нашу ЗАКРИТУ ВЕЧІРКУ!!! А щодо вподобань людей випити, чи ще щось, я не участковий! А накурених людей, що приїхали з нами НЕБУЛО!!!
  – “Одним словом не громадська організація а БИДЛО!!!”
  – Пояснюю: по-перше, Бидло (від польського Byd?o) — це свійська рогата худоба. Громадська організація, в свою чергу, це юридична особа, тому організація не може мати вищевказаний статус. А по друге, в контексті даного форума мушу вас звинуватити у плагіаті.
  – “…не читайте дурню яку пише Адреналін…”
  – Пише тут не “Адреналін”, підкреслюю статус юридичної особи, а пишуть тут люди, які “відпочивали” на Драгобраті в найкращій його хаті. Більше того, відпочивали в різний час і з різних міст, ба навіть країн. З Адреналіном було всього 50 чоловік, а ви уважно почитайте відгуки по нижчевказаним посиланням. Я більш, ніж впевнений, що вам не вистачить людей, щоб відписати на кожному форумі. Краще прислухайтесь до критики, вибачтеся привселюдно, зробіть висновки, і ВИПРАВТЕСЯ. Я думаю, тоді у вас все буде добре! Успіхів!

  1. http://www.facebook.com/photo.php?fbid=233980770025903&set=a.233966323360681.55043.100002419463760&type=1&theater
  2. http://dragobrat.polnaya.info/%D0%B6%D0%B8%D0%BB%D1%8C%D0%B5-%D0%BD%D0%B0-%D0%B4%D1%80%D0%B0%D0%B3%D0%BE%D0%B1%D1%80%D0%B0%D1%82%D0%B5/%D1%85%D0%B0%D1%82%D0%B0-%D0%BC%D0%B0%D0%B3%D0%BD%D0%B0%D1%82%D0%B0/comment-page-1/#comment-755
  3. http://countries.turistua.com/ru/ukraina—karpaty/dragobrat-opinions.htm
  4. http://ski.hohland.com/responses.html
  5. http://www.google.com. Пошук: відгуки Хата Магната

 23. Шановна Соня, як Ви писали “и вообще по словам Тараса Коцюбы все дерьмово!” – думаю Ви навіть не вникли в коментар яке було залишено в соц мережі тому ще раз цитую саме для Вас:

  Такого прийому в готелі як цього разу я не пам’ятаю давно…
  Почну з того, що як тільки ми переступили поріг холу нам сказали зняти взуття та пересуватись виключно без нього, якщо на барі не замовити на суму яка сподобається ПОВАРУ!!!, вам не дадуть навіть пустої шклянки, чи не БРЕДДДДД???? Якщо Ви маєте свої канапки або якісь харчі, краще їх знищити бо якщо Вас побачать в Вашож номері з їдою, обізвуть наприклад “жебраками” або ще якось. На кінець про гарячу воду – така вивіска в готелі який позиціює себе кращим на курорті робить йому СУПЕР репутацію.
  Класний готель, гарно продуманий, відношення персоналу хоче бажати кращого…..
  По можливості поставте фото до себе на сторінку і допишіть свої враження, чим більше розголосу тим більше шансів заставити керівництво готелю задуматись…

  Якщо Вас влаштовують умови описані мною вище, це не ще означає що так заведено в готельному бізнесі, повірте є з чим порівняти проводячи третину свого часу поза домом. Стосовно запитання до мене, тобто моєї поведінки, – що Ви розумієте під словосполученням “нормально и положительно”? вислуховування від персоналу готелю образи в сторону своїх колег, друзів та знайомих? Якщо для Вас це норма, тоді я Вам щиро співчуваю.

 24. Був також на вихідні в готелі “Хата Магната” відпочивала тупа організація як вони себе називають “Адреналін”, хотіли з друзями відпочити на дискотеці але це стадо накурених та п’яних овець вели себе так ніби вони спустилися з полонини. Одним словом не громадська організація а БИДЛО!!! інших слів не підібрати.
  Після їхнього виїзду ми спокійно вздихнули і провели ще два дні в Хаті Магната, дівчатка персонал супер, бармени просто класс і взагальному не читайте дурню яку пише Адреналін. Раджу всім приїжджати тільки сюди!!!

 25. Я сегодня уже оставила свой коммент, но напишу еще немного. Всегда бывают невоспитанные туристы, и может с ними и не хочется быть гостеприимным. Но я напишу не обо всех – а конкретно о своем отдыхе. Повторюсь – на Драге отдыхала в разных отелях, было в душ залезеш – а вода холодная (идешь к хозяину – сразу извинятся и все сделают, и я через 5 минут забыла про эту мелочь, иначе не назовешь), и батареи бывали холодными (может авария, может выключили) – но обратишь внимание хозяев – и все работает. Или принесут на завтрак то что я вообще не ем, ну так что ж теперь, скандал устраивать? Зато остальные завтраки и ужины были пальчики оближешь. Идеальных отелей нет как нет и идеальных отдыхающих. Но я писала в своем комменте о другом – о том что в Хате Магната на справедливые, вежливые замечания и просьбы (мои, я сейчас пишу только о себе) в лучшем случае не реагировали, а в худшем – хамили, отвечали с сарказмом и презрением и все равно не реагировали. По отелю я ходила в тапочках, на завтрак и ужин приходила во время по расписанию, ну и не дебоширила, вобщем порядок никак не нарушила, оплатила отдых заранее все до копеечки. Так почему ко мне было такое хамское отношение администрации? (ситуация описана сегодня несколькими комментами выше).

 26. Приветик всем! ознакомившись с отзывами по Хате Магната пришла к выводу что все плохо и невкусно, и вообще по словам Тараса Коцюбы все дерьмово! Осталось только расспросить Тараса, может все так плохо, потому что вы не умеете прежде всего себя вести нормально и положительно? К большому сожалению я присутствовала когда отдыхала компания и могу сказать одно, большего хамства и быдловатого отношения прежде всего от самих себя, я не видела. Я часто бываю на Драгобрате и всегда останавливаюсь в Хате Магната, и по сей день честь им и хвала, есть трудности у всех и есть неудобства, но об этом не молчат а сообщают, вешают тоже расписание которое становится предметом неудобства, на завтрак и ужин просят приходить без опоздания, и приятней если подымаясь по коридорам нет мокрого ковролина потому что мои дети с 4-го на 6-й этажи бегают без тапочек. Так что начните прежде всего с себя, научитесь уважать людей и они будут уважать вас! Желаю Хате Магната процветания, удачи и поменьше таких клиентов как Тарас Коцюба и его Оксана.

 27. А я уже начал было подумывать, не конкуренты ли начали на Хату наговаривать… А то как-то оживились фидбеки, и всё – негатив за негативом. Но при этом одновременно ни у какого другого отеля не появлялось излишне большого количества позитивных отзывов, поэтому посчитал, что отзывы реальные и есть проблема.

  Адреналину – респект! Проблемы надо решать открыто. Надеюсь, что и владельцы гостиницы проявят заботу о качестве услуг и решат вопросы с персоналом гостиницы, раз уж там так всё нехорошо получилось.

 28. Всім доброго дня! Я президент організації “ADPEНАЛІН”.
  Останнім часом ми організовували поїздки у різні готелі на Драгобраті, і мушу сказати, всюди було більш-менш добре, окрім “Хати Магната”. Я особисто за час минулого дводенного туру 11-12.02.12 мав стільки конфліктів з адміністрацією даного готелю, скільки не мав за останніх 7 років на всьому Драгобраті. Навіть з врахуванням організації фестивалів, корпоративів, конференцій і т.д.
  Мені стидно перед людьми, яких “ADPEНАЛІН” возив в “Хату Магната”. Тому, від імені “ADPEНАЛІНУ” хочу привселюдно вибачитись, і відзвітувати:
  1. Ми зв’язалися з власниками готелю.
  2. В телефонному режимі пояснили всю фатальність ситуації.
  3. Дали посилання на даний сайт і багато інших, де можна прочитати “теплі” відгуки.
  4. Сьогодні відбудеться особиста зустріч керівництва “ADPEНАЛІНУ” з власниками готелю.
  5. Власники особисто відвідають “Хату Магната”, де буде ще одна наша зустріч.
  Власники “Хати Магната” дуже приємні і відповідальні люди.
  Я впевнений, що вони терміново відреагують на вищесказане, не тільки мною.
  І можна буде сміло продовжувати їздити в насправді гарний готель європейського рівня із зручним розташуванням, і нарешті, помірними цінами!
  для пропозицій і зауважень пишіть:
  info@adrenalin-ua.com

 29. Не хочу повторятся, напишу вкратце – Драгобрат – это мое любимое место отдыха, это райский уголок, это неповторимая природа и т.д. и т. п. Езжу на Драг уже 7 лет. Всякое было в отелях, но общее впечатление всегда было хорошее. В январе 2012 решили семьей отдохнуть в новом отеле – Хата Магната. Выглядил отель внушительно, красивый ремонт и мебель, манила дискотека)). остались недовольны питанием, высокой (совершенно неоправданной) ценой. Персонал действительно ХАМЫ!!! А подробно хочу написать о следующем. Зашли вечером на дискотеку в Хате Магната. заказали по бокалу вина, сидим за столиком . В это время на танцполе началась драка. как я поняла дрались местные (лыжные инструктора, работники которые обслуживают подъемники с охраной (титан, охраняющий порядок на Драге) – поправьте меня если я не так назвала. Вобщем суть в том, что было реально страшно!!! я боялась встать со своего места. нескольких отдыхающих задели дубовыми стульями (те кто дрались пустили в ход и стулья), и задели неслабо, ребята потом жаловались на сильные ушибы. вобщем мы улучили момент и унесли ноги с этого диско, поспешили убраться в номер. Извинений от администрации на следующий день за испорченный вечер мы не дождались, я сама начала говорить администратору – типа что это за беспорядки у Вас творятся, как же безопасность отдыхающих? Он мне ответил что радуйтесь что вас не прибили, и если что-то подобное еще будет – быстренько бегите в номер. Так я же ближайшую неделю здесь проживаю! я же деньги немалые заплатила! и я должна бояться выйти из номера?!!!
  В общем за внешней привлекательностью отеля (внушительное здание, мебель. Посуда, постель – все с логотипом Хата Магната) скрывается абсолютная негостеприимность, хамство администрации. Создалось впечатление что владелец данного отеля или вообще не в курсе что творится в его отеле, или ему лишь бы деньги шли, а на отдыхающих плевать. не приедут еще раз – приедут новые лохи.
  Вобщем мне, привыкшей к Закарпатскому гостеприимству, радушию хозяев, вкусным национальным блюдам, душевности местных жителей, – было в этом отеле очень неприятно находиться. Персонал – все как на подбор – хамовитые, туповатые, неприятные в общении люди.
  Читатели данного коммента , извините меня может за излишнюю грубость, но за неделю такого отдыха накипело…

 30. Отель норм, персонал уебаны, каких мало…. первая мысль при въезде, что я им еще и денег должен…. после посещения отеля, РЕКОМЕНДУЮ ТАМ НЕ ОСТАНАВЛИВАТЬСЯ!!!!
  Хозяину отеля “-” меняйте персонал, ибо так к вам только из африки будут ездить и то ллетом…

 31. Прекрасная задумка, реализация – говно.
  То что еще не развалилось от халатного отношения сотрудников отеля – не проживет и года.
  Не рекомендую заглядывать под простынь, с матраца можно новую планету жизнью наполнить. Не далее как через год во всех номерах будет вонять как в дешевой ночлежке.
  Про еду писать нет смысла, из всех положенных приемов пищи я успел на один. Так как опоздание в столовую на 5 (ПЯТЬ) минут позже назначеного времени – фраза “ви вже їсти не будете”. Дословно. Оракул блядь.
  В довесок к обслуживающиму персоналу – это прекрасная охрана. Такого тупого быдла еще поискать надо.
  Вода по расписанию, завышеные цены, хамское и пренебрежительное отношение обслуживающего персонала, отвратительная кухня. Типичный бизнес по закарпатски. Надеюсь инвесторы данного проекта как можно скорее узнают о том что творится в их бизнесе и примут меры.

 32. ЛЮДИ НІКОЛИ НЕ ЇДЬТЕ В ХАТУ МАГНАТА!!!! НІКОЛИ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  Це просто суцільний жах. Якщо ви поважаєте себе, не робіть собі такого жахливого відпочинку. Драгобрат вразив мене неймовірно, я буду їздити туди багато-багато-багато разів. Таку красу я побачила в нашій рідній Україні вперше, але такого ХАМСТВА я ще не зустрічала.
  Думаю попередній відвідувач залишив достатньо вагомий коментар, для того щоб ви туди не поїхали. Проте, все-таки хочу наголосити, що даний готель позиціонує себе як “найкраща хата Драгобрата”, не знаю, що відбувається в їхніх головах і куди дивиться власник готелу – але персонал закладу – це КОДЛО ХАМІВ І БИКІВ. І якщо стільки людей пише такі погані відгуки, може нарешті хтось на це відреагує!!!???!!! Крім того, за таке бридке ставлення до вас, ви змушені платити достатньо великі гроші!!!
  Я, звичайно, зичу всім чудового і приємного відпочинку на Драгобраті, так як ця гора вражає і дарує незабутні відчуття. І саме тому я НІКОЛИ НІКОМУ НЕ ПОРАДЖУ ЗУПИНИТИСЯ В ХАТІ МАГНАТА, так як вона зіпсує вам усі прекрасні враження!
  Всім гарного відпочинку і добре думайте коли вибираєте готель!!!

 33. Всім добрий день. Їздив з “Адреналіном” на Драгобрат і просто закохався в цю гору. Краєвиди прекрасні, мороз -10, сніг глибиною мінімум 1м.. Супер!!! Особлива подяка всім організаторам Адреналіну. Дуже гарно все організовано, дуже весело, дякую!!!
  Мінусами Драго є напевне 2 речі: перше – це те що всі власники підйомників не змогли поділити грошей і зробили на кожен пійомник (а на Драгобраті є 2 крісельні, 4 бугільні і декілька дитячих підйомників) інший абонемент. Це підкреслює ту рису, що їм важливіше комфорт бухгалтерський, ніж комфорт тих хто приїжджає до них відпочивати. Тобто потрібно декілька раз визуватись підходити до кас, купувати цілу купу різних карточок, пам’ятати яка картка на який підйомник, рахувати спуски, а в кінці ці всі картки ще необхідно повернути щоб повернути за картки завдаток.
  Але друга проблема є набагато вагомішою…. ЦЕ ХАМСЬКЕ СТАВЛЕННЯ ДО ВСІХ ВІДПОЧИВАЮЧИХ!!! Ми жили в готелі “ХАТА МАГНАТА”… хто поважає себе, і хоче відпочивати зі сервісом закликаю: В ЖОДНОМУ ВИПАДКУ, НАВІТЬ ЯКЩО ВАМ БЕЗПЛАТНО ЗАПРОПОНУЮТЬ ТУДИ ЇХАТИ———НЕ ЇДЬТЕ!!!!!
  В номерах на простирадлах волосся, душ – як басейн вода не сходить треба виключити воду сісти і почекати поки вона зійде і аж тоді в тебе знов є декілька хвилин на проведення гігієнічних міроприємств; горячої води нема я двічі приймав холодний душ, персонал ХАМИ, БИДЛЯКИ, просто ХУДОБА – а не люди. Ведуть себе зверхньо, з сарказмом і противною посмішкою на обличчі говорять тобі всякі нісенітниці. Бармен такий вже модний ніби він власник Будда-Бару, або мережі Рікссос. Не прохання зробити чай, він відповів дівчині:”Чаї надо піть завтра, сегодня надо піть водку”. За що отримав хвилю критики і мало не дістав по наглій рижій морді.
  В ресторані ціни високі, годують паршиво(зупки – вода і мівіна; каша – на воді з яблуком; рис з капустою і чимось невідомим здається курка ) попросили принести лід, офіціантка відповіла, що підіть собі і візьміть до барної стійки самі!!!
  Підводжу підсумки: Драгобрат — Супер, В Хату Магната НЕ ПОЇДУ НІКОЛИ в житті і всім говорю про те що туди їхати не треба. Просто подумайте, як вони мають сильно не сподобатись і як паскудно себе поводити, якщо я сідаю і пишу цей коментар. Дякую

 34. Девочки да вам просто повезло 3-4 дня,мы пребывали 10 дней в ХАТЕ МАГНАТА.Отдыхали компанией 18 человек,10 взрослых и 8 детей.
  Плюсы:хорошая кровать,плазма,прекрасный вид из окна,есть сушилка для ботинок,правда 2 раза катались в мокрых,здесь гавканье помогло,включали днём принудительно потом,она у них на автоматике типа с 23 до 7 утра.
  Минусы:начну с номера, на постельном белье волосы дополняют рисунок,душевую кабину можно было использовать как бассейн т.к. не уходила вода куда надо и после неоднократного моего гавканья проблему так и не решили,из раковины запашок отрезвляющий тоже,особенно он усилился когда не было воды НИКАКОЙ больше суток. Питание это ужас.Перечислю разнообразие за 10 дней.
  Завтрак:гречка с сосиской+сыр,хлеб,масло,чай., овсянка+сыр,масло,хлеб,чай., яйца жареные один раз были с беконом и 3,а так всегда по 2+сыр,хлеб,масло., омлет+сыр,масло,хлеб.,дальше по кругу,овсянка лидировала 3 раза успели дать.
  Ужин:супы без мяса,непонятные вообще,я таких не ела до этого.Один распишу-капуста,лук,картошка кубиками и кубик магги,на второе был рис с рыбой минтай или хек я не понимаю т.к мы её не едим дома,макароны с куриной отбивной и салатики капуста и отварная свекла с майонезом и чесноком.Всё это могло чередоваться т.е.рис с отбивной ,один раз давали пюре без масла с куриными крылышками,и макароны с кучкой фарша.Всё это не вкусно,всегда хотелось кушать.Рис лидировал.Нет ценников вообще,так сколько хочу столько и стоит. Персонал хамоватый,особенно дядька который наблюдает за всеми по камерам.Только ходил и говорил “КАКИЕ ПРЕТЕНЗИИ”,вроде как всё идеально,а мы гавкаем.А так отдохнули хорошо,с погодой повезло нам.В ХАТУ даже бесплатно не поедем!!!
  Причина этого всего,думаю отсутствие хозяина в отеле.

 35. Отдыхали 3 дня в конце января в Хате МАгната.
  Плюсы: неплохой номер, виды просто шикарные, мебель неплохая. Есть плазма, правда всего 10 каналов(, Wi-Fi, полотенца, постель
  на этом с плюсами и закончим
  Минусы:
  – жили на пятом этаже и утром, вечером, перед обедом не то что горячей воды не было, даже холодной не было. в первый день утром после дороги в душ пошла – успеха намылиться, горячая вода закончилась, пришлось домываться холодной… почти ледяной, да и та скоро закончилась
  -во второй день случилась какая-то авария и до нашего отъезда воды вообще никакой не было. Соответсвенно смывать в туалете нечем, и запашок в номере соответсвующий
  -настелили эти ковры и заставляеют переобуваться перед тем как в гостинницу зайти. тапок правда на всех хватает, по размеру себе подобрать тяжеловато, но то такое
  – еда – тема отдельная и требует тщательного описания:
  день первый – соевая сарделька (ощущение что ешь туалетную бумагу) и гречка на подсолнечном масле почему-то. гречка не вскусная. 2 кусочка хлебушка, 2 кусочка масла и 2 кусочка сыра. чай, кофе на выбор. порция не то на котенка, не то на ребенка. уж точно не для взрослых людей, особенно мужчин, которые собираеются провести пол для на воздухе занимась физическиактивным спортом
  день второй – овсянка с яблоком. 2 кусочка хлебушка, 2 кусочка масла и 2 кусочка сыра. чай, кофе на выбор. овсянка достаточно вкусна как для овсянки, но это не слишком плотный завтрак
  день третий – ввиду отсутсвия воды – омлет, хлеб с сыром. чай, кофе даже не предложили, но за отдельную плату 15 грн можно было приобрести
  обедать после таких завтраков там не рискнули, и наслаждались шашлычками и другими вкусными блюдами в “курятне”
  на ужины были заказаны корпоротивы, все вкусно, красиво, девочки бегают посуду меняют, блюда новые приносят – в общем, красота. но во второй день столы опустели через пол часа. потому что тарелки большие, а еды на них как кот наплакал

  до этого 2 года назад отдыхали в Драгобрате в другой гостинице и тогда все было замечательно и не поскупились люди на шведский стол утром. в этом раз погода была просто отличная, отдых очень понравился, но гостиница оставляет желать лучшего

 36. Отдыхали четыре дня в январе в Хате Магната. Драгобрат восхитителен! Природа шикарна!
  Плюсы: хороший номер, приличная мебель, хорошее постельное белье и полотенца, плазма, ремонт на уровне. Тепло, горячая вода без проблем.
  Минусы: за такую цену можно было кормить и повкуснее. Кулинарных изысков мы и не ожидали, но соевые сардельки на завтрак, вечером первое непонятного состава и происхождения (я даже название этой бурде не подберу) -это слишком. Правда раз был вкусный украинский борщ.
  Эти минусы может и не запомнились так, если бы не ХАМСКИЙ персонал. Девушки горничные ведут себя откровенно презрительно по отношению к отдыхающим. Попросили заменить простынь – в ответ получили “замина билызны раз на тыждень!!!” и эта королева удалилась с презрительным видом. Слышавшие это другие работники и админ только похихикали. По моему мнению, клиент имеет право на несколько другое к себе отношение… Наша компания больше в этот отель ни ногой!

 37. Новорічну ніч провели в Хаті Магната,враження незабутні ,люди дуже приємні персонал уважний .Найбільша подяка шеф повару за чудову кухню.Взагалі враження таке що ти приіхав до родини в гості атмосфера святкова та дуже тепла .Всім рекомендую відвідати не пожалкуєте .І найголовніше сніг там є!!!

Оставить комментарий